Přihlásit seLevný nákup

Nápověda - hlavní strana


Mise

Hlavním cílem tohoto webu je sledování cen zboží v maloobchodní síti a to bez závislosti na producentech, distributorech a obchodním řetězcích.

Tohoto cíle bude možné dosáhnout pouze za pomoci Vás - spotřebitelů. Zaznamenávejte jaké zboží je v obchodech k dispozici a kolik stojí. Tyto informace pomohou Vám i ostatním kupujícím vybrat si to nejlepší za nejvýhodnější cenu.

Nejde o sledování letákových akcí a jiných marketingových nástrojů obchodníků, jde o dlouhodobý vývoj cen - nakupujte kdy se hodí Vám, ne obchodníkům.


Postup

Zboží eviduji podle místa prodeje a ean (European Article Number, čísla čárového kódu). Naplnění databáze relevantními daty je již na nás všech - uživatelích tohoto webu.

Vzhledem k raketovému růstu cen startuje tento projekt ve velmi rané fázi vývoje a budu rád za každou nahlášenou chybu a námět ke zlepšení.

Pokud v seznamu obchodů chybí ten Váš, tak mi napište na admin@elchron.cz a já jej rád do systému přidám. Ani seznam kategorií zboží není kompletní, je aktualizován, tak jak přibývají nové položky zboží.

Nejpočetnější záležitostí je z podstaty věci seznam jednotlivých produktů. Systém z počátku bude, při přidávání a sledování zboží, hlásit “neznámé zboží”. Neznamená to však, že by tato data byla ztracena nebo dokonce zahazována. Právě naopak! Znamená to, že zboží ještě nebylo zařazeno do své kategorie a pojmenováno. Tyto neznámé položky ověřujeme a přidáváme do systému (a to včetně cen, které nasbírali jako “neznámé”). Čím víckrát je neznámá položka vyhledávána a zadávána cenou, tím dříve bude do systému zařazena plnohodnotně.

K využití všech vlastností tohoto systému je třeba mít zřízený uživatelský účet. Pro získání plnohodnotného přístupu se registrujete na adrese https://nakup.elchron.cz/registrace.php. V případě zapomenutého hesla nebo požadavku na změnu uživatelských údajů mě kontaktujte na admin@elchron.cz.