Přihlásit seLevný nákup

Nápověda - hlavní strana


Mise

Hlavním cílem tohoto webu je sledování cen zboží v maloobchodní síti. Naším cílem je poskytnout spotřebitelům informace o cenách zboží, a to bez závislosti na obchodnících.

K tomu potřebujeme vaši pomoc. Zaznamenávejte nám, jaké zboží jste viděli v obchodech a kolik stálo. Tyto informace využijeme k vytvoření co nejpřesnějšího obrazu o cenách zboží.

Naším cílem není jen pomoci vám najít nejlepší ceny, ale také vám pomoci lépe porozumět vývoji cen zboží. Díky tomu budete moci nakupovat s větším přehledem a zodpovědností.


Postup

Zboží eviduji podle místa prodeje a ean (European Article Number, čísla čárového kódu).

Pokud v seznamu obchodů chybí ten Váš, tak mi napište na admin@elchron.cz a já jej rád do systému přidám. Ani seznam kategorií zboží není kompletní, je aktualizován, tak jak přibývají nové položky zboží.

Systém bude z počátku, při přidávání a sledování zboží, hlásit “neznámé zboží”. Neznamená to však, že by tato data byla ztracena nebo dokonce zahazována. Právě naopak! Znamená to, že zboží ještě nebylo zařazeno do své kategorie a pojmenováno. Tyto neznámé položky ověřujeme a přidáváme do systému (a to včetně cen, které se nasbírali jako “neznámé”). Čím víckrát je neznámá položka vyhledávána a zadávána cenou, tím dříve bude do systému zařazena plnohodnotně.

K využití všech vlastností tohoto systému je třeba mít zřízený uživatelský účet. Pro získání plnohodnotného přístupu se registrujete na adrese https://nakup.elchron.cz/registrace.php. V případě zapomenutého hesla nebo požadavku na změnu uživatelských údajů mě kontaktujte na admin@elchron.cz.